Home

Osudy dobrého vojáka švejka 1.díl počet stran

Kniha: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války - Hašek Jaroslav. Fungujeme! Počet stran: 653: Rozměr: 243 x 177 mm Úprava: ilustrace Vydání: Vyd. 41., V EMG 1. Spolupracovali: s obrázky Josefa Lady Vazba: Vázaný ISBN: 978-80-242-2179-3. Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války (1921-1923, většinou zkracováno jako Osudy dobrého vojáka Švejka či hovorově jen Švejk) je čtyřdílný humoristický román českého spisovatele Jaroslava Haška, několikrát zfilmovaný i zdramatizovaný.Je to nejpřekládanější český román, v roce 2013 byl přeložený do 58 jazyků Ebook elektronická kniha Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války (díl 1. a 2.) - autor Hašek Jaroslav - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. Světově proslulý román klasika českého humoru je satirou na nespravedlivou válku, do níž byly vehnány národy zkorumpované rakousko-uhers

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války Hašek Jaroslav Cena: 199 Kč Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války Počet stran: 656: Rozměr: 242 x 179 x 43 mm Úprava: ilustrace Vydání: Vyd. 42., V EMG 2. Spolupracovali: ilustroval Josef Lada Vazba: Vázaný Datum vydání: 1. 12.. Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Hašek Jaroslav. Vy právě držíte v ruce adaptovaný text prvního dílu, který končí odchodem Švejka a nadporučíka Lukáše na frontu. Počet stran 96 Rok vydání. Osudy dobrého vojáka Švejka 1. díl - Hašek Jaroslav . Kup teď 99 Kč s dopravou 179 Kč . Počet stran. 953. Rok vydání. 1936. F3 - Jaroslav Hašek - Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války, ilustroval Josef Lada, vydal Karel Synek 1936, 4 svazky, nové vyzby. Zobrazit plnou verzi Mám velice rád toho dobrého vojáka Švejka, a podávaje jeho osudy za světové války, jsem přesvědčen, že vy všichni budete sympatizovat s tím skromným, nepoznaným hrdinou. On neza-pálil chrám bohyně v Efesu, jako to udělal ten hlupák Hérostra-tes, aby se dostal do novin a školních čítanek. A to stačí. Autor Studijní materiál V zázemí (1. díl Osudy dobrého vojáka Švejka) - obsah kapitol už se na Tebe teší v rubrice Maturitní rozbory, Rozbory děl. Nenech ho čekat dlouho :-)

Hašek se stal spisovatelskou hvězdou, literární otec Švejka. Jedinečný mystifikátor, který se oddával toulkám po celé Evropě. Bohém, který rád seděl u piva či vystupoval v kabaretu. Ikona české literatury, král satiry a humoru. Podrobnosti. Osudy dobrého vojáka Švejka - kompletní vydání I-I Český-jazyk.cz - ČTENÁŘSKÝ DENÍK » rozbor díla: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války (4) (Jaroslav Hašek) - - próza, satirický román Světově proslulý román klasika českého humoru je satirou na nespravedlivou válku, do níž byly vehnány národy.. Haškův román Osudy dobrého vojáka Švejka patří k nejvýraznějším dílům české literární tvorby dvacátého století. Důvodů, proč si příběhy dobromyslného filuty oblíbit, je mnoho, upoutá však zejména Švejkův osobitý humor, moudrý nadhled a svérázný přístup k životu Haškův vícedílný román Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války patří zřejmě k nejvýraznějším dílům české literární tvorby dvacátého století, je velmi často různě zmiňován, citován a interpretován, u jeho výkladů se dá velmi dobře aplikovat kritická metoda.Takřka od počátku své literární.

Osudy dobrého vojáka Švejka Dobrý voják Švejk je jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších postav nejen české, ale i světové literatury. Svědčí o tom spolu s četnými vydáními doma a v zahraničí také skutečnost, že se z díla stala v pravém slova smyslu klasika, která se neustále čte a cituje Jaroslav Hašek: Osudy dobrého vojáka Švejka čtenářský deník a další obsahy a rozbory děl najdete na webu Ctenarsky-denik.cz, který dále obsahuje velký čtenářský deník, životopisy spisovatelů, seminární práce a další Osudy dobrého vojáka Švejka - Hašek Jaroslav . do 3 dnů . 224 Kč. doprava od 59 Kč Počet stran. 624. opravit: Rok vydání. Audiokniha MP3 Osudy dobrého vojáka Švejka na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Osudy dobrého vojáka Švejka od ostatních..

Počet stran. 118. Velmi dobrý stav. Zobrazit plnou verzi . Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 3´4 - Hašek Jaroslav Osudy dobrého vojáka Švejka 1. díl - Hašek Jaroslav . Kup teď 99 Kč s dopravou 179 Kč . local_offer . Jaroslav Hašek Neznámé osudy dobrého vojáka Švejka il.Vladimír Tesař . Kup teď 49. Beletrie pro dospělé Romány, povídky, novely Klasická literatura Osudy dobrého vojáka Švejka. Osudy dobrého vojáka Švejka. Jaroslav Hašek. Dobrý voják Švejk je jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších postav nejen české, ale i světové literatury. Svědčí o tom spolu s četnými vydáními doma a v zahraničí také. Prodám: osudy dobrého vojáka Švejka za světové války I.-IV. díl / 3.svazky 276 + 292 + 428 stran Všechny čtyři díly jsou ve třech svazcích s obrázky Josefa Lady. Vydal: Československý spisovatel Rok vydání:1975 Stav: použitý - slušný stavu Cena: 99 Kč (za všechny 3 knihy) Doprava: osobn. Vazba: pevná: Počet stran: 624: EAN: 9788073906672: ISBN: 978-80-7390-667-2: Originál: Osudy dobrého vojáka Švejka: Série: Osudy dobrého vojáka Švejka: Dí

Počet stran: 394. Hodnocení Zatím nikdo nehodnotil. Buďte první, kdo pošle recenzi na e-knihu Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 1, 2 Cancel reply Počet stran: 656: Rok vydání: 2012: Rozměry: 183,0x244,0x46,0mm: Váha: 1347g: Jazyk: Česky: Kategorie: Česká a slovenská próza Dobré knihy jsou dobrý obchod. Spolehlivý a poměr cena výkon jednoznačně hodně solidní :-) Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 319 CZK Nov. Počet stran: 624: Rok vydání: 2017: Rozměry: 143,0x205 mmx42,0mm: Váha: 815g: Jazyk: Česky: Kategorie: Česká a slovenská próza Bezvadná služba, svědčí o tom i spousta lidí, kteří si knihy vyzvedávají. I při vyzvedávání jde vše rychle, bez zdržování. Osudy dobrého vojáka Švejka 254 CZK Nov. Nabízím k prodeji knihu Osudy dobrého vojáka Švejka od Jaroslava Haška. Nakladatelství Naše vojsko, rok vydání 1968. Kniha je ve velmi dobrém stavu, jen na papírovém přebalu jsou znát známky používání (viz. foto). Možnost domluvit se na osobním předání v Ostravě, Opavě, Bohumíně či Hlučíně. V. Osudy dobrého vojáka Švejka (1986) Svejk toisessa maailmansodassa (TV film) (1979) Die Abenteuer des braven Soldaten (1972) Svejk i anden verdenskrig (TV film) (1970) De avonturen van de brave soldaat (1968) Der brave Soldat Schwejk (1960) Poslušně hlásím (1957) Dobrý voják Švejk (1956) Novyje pochoždenia Švejka (1943.

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války Knihy

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války - Jaroslav Hašek Dobrý voják Švejk je jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších postav nejen české, ale i světové literatury. Svědčí o tom spolu s četnými vydáními doma a v zahraničí také skutečnost, že se z díla stala v pravém slova smyslu klasika, která se. Jaroslav Hašek: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války (1. díl) Doba děje: Začátek 20. století - 1. světová válka. Místo děje: Rakousko-Uhersko. Obsah díla: V prvním díle čtyřdílného románu se seznámíme s hlavní postavou. Je jí tichý, skromný a hrdinný voják Švejk Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Jaroslav Hašek Tak nám zabili Ferdinanda. Touto větou začíná nejznámější dílo Jaroslava Haška Dobrý voják Švejk, které bylo přeloženo do více než 58 jazyků světa a je nejpřekládanější českou knihou vůbec Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války - Hašek Jaroslav. Dobrý voják Švejk je jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších postav nejen české, ale i světové literatury. Svědčí o tom spolu s četnými vydáními doma a v zahraničí také skutečnost, že se z díla stala..

Hašek Jaroslav Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 1. díl V zázemí, 2. díl Na frontě, 3. díl Slavný výprask, 4. díl Pokračování slavného výprasku - český humoristický romá Kategorie: Profi práce, Česká literatura od 20. století Typ práce: Obsahy a rozbory děl Škola: nezadáno/škola není v seznamu Charakteristika: Práce seznamuje s dílem Osudy dobrého vojáka Švejka, jehož autorem je Jaroslav Hašek

Počet stran: 542. Vazba: pevná. Váha: Po smrti Jaroslava Haška dopsal na žádost nakladatele Adolfa Synka čtvrtý díl románu Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války a pak pokračoval pátým a šestým dílem v líčení Švejkových osudů v ruském zajetí Znění tohoto textu vychází z díla Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války (díl 1. a 2.) tak, jak bylo vydáno v nakladatelství Československý spisovatel v roce 1983 (Hašek.

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války - Wikipedi

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Díl 3, - Slavný výprask 12 vydání od 30 Kč 1 poptávka Osudy dobrého vojáka Švejka veselé pásmo z nesmrtelného.. Kategorie: Česká literatura od 20. století Typ práce: Obsahy a rozbory děl Škola: Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov, Uničov Charakteristika: Jedná se o rozbor díla Osudy dobrého vojáka Švejka od Jaroslava Haška podle nových osnov k maturitě r. 2015.Popisuje nejen rozbor díla, ale i život autora Objednávejte knihu Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války + výukové CD v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazník

Ebook Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války (díl 1

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války: Hašek Jaroslav, cena: 399 Kč - Dobrý voják Švejk je jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších postav nejen české, ale i světové literatury. Svědčí o tom spolu Počet stran: 149 s. Edice, série: Kapka / sv. 131. Kategorie: Beletrie - česká a slovensk Název: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války - První díl - V zázem.

 1. Počet stran: 6: Velikost: 53 KB: Osudy dobrého vojáka Švejka (Jaroslav Hašek, Osudy dobrého vojáka Švejka) Přehled studijních materiál ů > Jazyky > Český jazyk > Literatura. OSUDY DOBRÉHO VOJÁKA ŠVEJKA. Typ: Referáty: Vloženo: 10.11.2006: Počet stran: 6: Velikost: 53 KB.
 2. Dotaz k překladům knihy Osudy dobrého vojáka Švejka Text dotazu. Dobrý den, pracuji nyní na překladu tohoto díla do vietnamštiny. Chtěla bych se Vás zeptat na počet jazyků, do kterých je kniha již přeložena, konkrétně do 2019
 3. Jaroslav Hašek: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války (1. díl) (2) Doba děje: začátek 20. století Místo děje: Rakousko-Uhersko, Praha Postavy: Švejk - literární typ, člověk, který jde na vojnu, vznáší zmatky, dělá naschvály, nevěří ve vítězství Rakouska-Uherska, ale přitom hlasitě provolává slávu císaři.. Otázka, zdali byl hlupákem, nebo.
 4. CXLVII-CLI), kompletní nový překlad Osudů dobrého vojáka Švejka za světové války (s. 3-842), barevnou grafickou přílohu se Švejkovými zpodobeními od Karla Stroffa, Josefa Lady a George Grosze (mezi s. 632 a 633), výběr povídek v překladu Sergia Corduase a editorky (s. 843-1231 — přitom je důležité připomenout.
 5. Název: Osudy dobrého vojáka Švejka po druhé světové válce. Autor: Josef Jaroslav Marek. Ilustrátor: Jiří Winter - Neprakta. Titul je zařazen do žánrů: Klasika, světoví autoři › Česká klasika; Beletrie › Humor, satira; ISBN: 978-80-7340-182-5. EAN: 9788073401825. Objednací kód: NA35426
 6. Kupte knihu Osudy dobrého vojáka Švejka od Jaroslav Hašek na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25

Inzerát Jaroslav Hašek-Osudy dobrého vojáka ŠVEJKA v okrese Kolín, cena 165Kč, od NoemiDidl na Sbazar.cz. Popis: Prodám knihu od Jaroslava Haška - Osudy dobrého vojáka ŠVEJKA za světové války, 1-4,PĚKNÝ STAV,počet stran 766,rok 1954 Kniha na prodej: Hašek, Jaroslav: Osudy dobrého vojáka Švejka I - IV, 1968. Cena 133 Kč. Antikvariát 1 Josef Švejk aneb Tak nám zabili Ferdinanda. Kdo napsal knihu Josef Švejk aneb Tak nám zabili Ferdinanda? Autorem je Pavel Kohout, Jaroslav Hašek. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih Inzerát Osudy dobrého vojáka Švejka 1.-4. díl - 2 knihy v okrese Hlavní město Praha, cena 200Kč, od Stare Knihy na Sbazar.cz. Popis: Osudy dobrého vojáka Švejka 1.-4. díl - Jaroslav Hašek - 2 knihy Osobní předání Praha, případně zaslání doporučeným psaním Českou poštou nebo přes Zásilkovnu, po převodu částky + ceny poštovného na účet Osudy dobrého vojáka Švejka Osudy dobrého vojáka Švejka Pevná s přebalem lesklá. EAN: 9788073906672. Jaroslav Hašek Počet stran 624 : Poslední dotisk 02/2020 : ISBN 978-80-7390-667-2.

Osudy dobrého vojáka Švejka - komplet (2 MP3-CD) - audiokniha . Audioknihu Osudy dobrého vojáka Švejka napsal autor: Jaroslav Hašek, čte: Jan Werich. Kompletní Švejk Jana Wericha nově ve formátu 2CD-MP3. Josef Švejk, slavný hrdina románu Jaroslava Haška, představuje v našem životě téměř mýtus Kniha Osudy dobrého vojáka Švejka(Jaroslav Hašek) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 1. a 2. díl 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem

Osudy dobrého vojáka Švejka CD. EAN: 099925645021. Jan Werich, Jaroslav Počet stran neuvedeno : ISBN 099925645021 : EAN 099925645021 : Interní kód 0249719 : Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz). Vazba: pevná: Počet stran: 624: EAN: 9788073900359: ISBN: 978-80-7390-035-9: Originál: Osudy dobrého vojáka Švejka: Série: Osudy dobrého vojáka Švejka: Dí

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války internetové

Pro zákazníky ze Slovenska nabízíme odeslání knih službou Zásilkovna. Platba v EUR při převzetí na vybrané pobočc Jednu z nejznámějších českých knih, která se dočkala nesčetných překladů a inspirovala několik filmových zpracování, není ani třeba představovat. Její hrdina, prostoduchý Švejk, je v průběhu své vojenské kariéry konfrontován s absurditami a.. Kniha: Osudy dobrého vojáka Švejka (Jaroslav Hašek). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus Osudy dobrého vojaka Švejka môžem čítať, počúvať v rozhlase alebo pozerať v televízii vždy a zas. Veľmi sa teším, že som si mohla kúpiť túto knihu a mať ju vo svojej vlastnej knižnici (knižničke), aby som ju mala vždy poruke

Hašek - Osudy dobrého vojáka Švejka - Synek 1936 Aukr

Osudy dobrého vojáka Švejka I E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie. V zázemí. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM MOBI - Social DRM Jaroslav Hašek. Humoristický román českého spisovatele Jaroslava Haška přeložený do 58 jazyků, několikrát zfilmovaný i zdramatizovaný Kniha na prodej: Hašek, Jaroslav: Osudy dobrého vojáka Švejka I - II za světové války., 1946. Cena 19 Kč. Antikvariát 1 Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Díl 1-4 (Hašek Jaroslav, 1968) #11829. Praha: Odeon, 1968. Vydání 1. Strany 408 s. Stav: dobrý, otřepené okraje obálky. Vazba: vázaná s obálko Rádi přijedeme a vykoupíme knihy, staré hračky, nábytek, techniku, starožitnosti, umění a další sběratelský materiál. Volejte kdykoliv 601118787

V zázemí (1. díl Osudy dobrého vojáka Švejka) - obsah ..

 1. Volby 2020: Poslechněte si lídry stran a hnutí, které kandidují do Zastupitelstva Jihomoravského kraje Lukáš Dubec, Česká pirátská strana 9. září 202
 2. Švejk v Haliči E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie. Pokračování slavného výprasku. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM MOBI - Social DRM Karel Vaněk. Dokončení IV. dílu Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války
 3. Osudy dobrého vojáka Švejka II Jaroslav Hašek. Počet stran: 181 Humoristický román českého spisovatele Jaroslava Haška přeložený do 58 jazyků, několikrát zfilmovaný i zdramatizovaný. Jde o nejvýznamnější Haškovo dílo. Klasika a humor ze Zlatého fondu SME
 4. 60Kč Jaroslav Hašek, 1967 Československý spisovatel | Doprava za 80Kč 30000 knih skladem a ihned k odeslání! | Osudy dobrého vojáka Švejka 1. - 3. [díl].

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války - Jaroslav

 1. Práce se zabývá srovnáním románu Jaroslava Haška Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války a románu Hlava 22 od Josepha Hellera. V první části je stručně nastíněno historické pozadí, události, které předcházely vzniku děl a jejich význam v české, respektive americké kultuře
 2. Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války; e-kniha. Číst ukázku. Stáhněte si ukázku: epub, mobi Kategorie: Humor: Počet stran: 528: Nakladatel: Hudební e-Knihkupectví.
 3. Osudy dobrého vojáka Švejka. Osudy dobrého vojáka Švejka Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788073906672. Jaroslav Hašek.

Jaroslav Hašek - Osudy dobrého vojáka Švejka za světové

Čtenářská recenze: Jaroslav Hašek - Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 21.6.2013. Ať už kniha či její filmové zpracování, Osudy dobrého vojáka Švejka oslovují stále nové čtenáře. Úvah o tom, proč tomu tak je, bylo napsáno již spousta, nicméně pravdou jistě je, že se jedná o dílo vyvolávající rozruch, o dílo, které je na jednu stranu haněno a. Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 1.-4. díl (1sv.). Vážení zákazníci, během nouzového stavu do 1. 11. 2020 bude kamenná prodejna v Poděbradech otevřena pouze do 16:00. Pamatujte na to prosím při vyzvedávání vašich objednávek, v případě potřeby je možné domluvit vyzvednutí objednávek také po.

Švejk - komiks - Jaroslav Hašek - Megaknihy

Hašek - Neznámé osudy dobrého vojáka Švejka (1983) Práce 1983, 432 stran, papírový přebal poškozený, skvrny na spodní ořízce, na předsádce razítko knihovny - vyřazeno, dobrý stav. (X2139 Jaroslav Hašek (30. dubna 1883 Praha - Nové Město - 3. ledna 1923 Lipnice nad Sázavou) byl český spisovatel, publicista a novinář, autor druhé nejpřekládanější knihy české literatury (58 jazyků v roce 2013), proslulých Osudů dobrého vojáka Švejka za světové válk

Kniha Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války

Kniha Osudy dobrého vojáka Švejka(Jaroslav Hašek) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00 Hašek - Neznámé osudy dobrého vojáka Švejka (1983) Práce 1983, 432 stran, velmi dobrý stav. (x1255 Jaroslav Hašek: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války + výukové CD. Autor: Jaroslav Hašek. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Tak nám zabili Ferdinanda. Touto větou začíná nejznámější dílo Jaroslava Haška Dobrý voják Švejk, které bylo přeloženo do více než 58 jazyků světa a je. Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války I - IV ve 2 svazcích ŠVEJK. Autor: Jaroslav Hašek. Ilustrátor: Josef Lada. Rok vydání: 1955. Počet stran: 800 s. Kategorie: Humor / Satira, První světová válka / World War I. Stav: 2x Slušná originální vazba s přebalem

Osudy dobrého vojáka Švejka - Jaroslav Hašek Kniha na

HAŠEK, Jaroslav: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Dobrý voják Švejk je jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších postav nejen české, ale i světové literatury. Svědčí o tom spolu s četnými vydáními doma a v zahraničí také skutečnost, že se z díla stala v pravém slova smyslu klasika, která se neustále čte Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války - Jaroslav Hašek Skladem 3 ks 199 Kč 181 Kč bez DPH ks. Přidat do košíku Kompletní specifikace Dobrý voják Švejk je jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších postav nejen české, ale i světové literatury. Počet stran: 568 Váha: 578 g Jazyk: česk Popis knihy zde zatím bohužel není. +420 730 695 90 AUTOR NÁZOV VYDAVATEĽ ROK, JAZYK POČET STRÁN STAV Jaroslav Hašek Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války Slovenský spisovate Kniha na prodej: Hašek, Jaroslav: Neznámé osudy dobrého vojáka Švejka : Švejk před Švejkem, 1983. Cena 25 Kč. Antikvariát PC

Osudy dobrého vojáka Švejka - Čtenářský-deník

Počet strán: 610Jazyk: slovenský Väzba: pevná s prebalomStav prebalu: 3/5Stav knižného bloku: 5/5. Osudy dobrého vojáka Švejka I.-IV. (Jaroslav Hašek Komedie podle románu Jaroslava Haška Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Poslušně hlásím: Tak se v úvodu druhého dílu filmové adaptace Haškova románu Dobrý voják Švějk představuje jeho hlavní postava Josef Švejk. Se svéráznou typick

Dobrý voják Švejk od 199 Kč - Heureka

Hrdinou je řadový český voják, později vojenský sluha, který s klidem a úsměvnou mazaností, pod maskou ochoty a oddanosti k představitelům rakousko-uherské státní moci, doslovně vykonává rozkazy svých nadřízených, aby tak ještě více vynikla jejich nesmyslnost a tupost Neznámé osudy dobrého vojáka Švejka. Kategorie: BELETRIE » Česká, slovenská. Tento produkt si právě prohlíží: 2 lidi. Neznámé osudy dobrého vojáka Švejka Počet ks: 1 ks. Skladovost: Skladem . Koupí tohoto produktu získáte 50 bodů. Počet stran: 428: Zařazeno v:!! Osudy dobrého vojáka Švejka I-IV. Osudy dobrého vojáka Švejka I-IV. Autor: Hašek Jaroslav. Kategorie: jaroslav hašek. Nakladatel: SNKLHU-Praha. Rok vydání: 1960. Počet stran: 440+316. Kniha již není v naši nabídce. Další informace. barevné ilustrace J. Lada.

150Kč Jaroslav Hašek, 1987 Československý spisovatel | Doprava za 80Kč 30000 knih skladem a ihned k odeslání! | Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války | Slunovra Osudy dobrého vojáka Švejka IV. Nakladatelství: Petit Press. Podtitul: Pokračování slavného výprasku Autor: Jaroslav Hašek. Ochrana: sociální DRM Počet stran: 74 Jazyk: cs Formát: EPUB | MOBI Cena s DPH: 69 Kč. Cena bez. Osudy dobrého vojáka Švejka po druhé světové válce, autor: Josef Jaroslav Marek, rok vydání: 1992 Antikvariát s více než 32 572 položkami +420 775 281 837 v pracovní dny 8:00 - 15:0 Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Díl 3, Slavný výprask . Tweet. Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Díl 3, Slavný výprask Počet stran 256 s. Kód: 752223. Nefalšovaná kočka. Skladem (1) 100 Kč . Kód: 565107. Veletucet v technickém magazínu. Kniha Osudy dobrého vojáka Švejka (Jaroslav Hašek) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku

 • Nikon d3500.
 • Frézovací vrták.
 • Velké fazole prodej.
 • Irský teriér velikost.
 • Seznam pohřbů strašnice.
 • Hevíz jezero otevírací doba.
 • Český jazyk 7 třída pracovní list.
 • Fci nazvy chovatelskych stanic.
 • Bayern munchen tickets.
 • Nejčastější vzácný plyn v atmosféře.
 • Mimilatky.
 • La toya jackson sourozenci.
 • Cool karta csob.
 • Di caprio wife.
 • The north face nuptse.
 • Moda prostějov recenze.
 • Tarpan wikipedia.
 • Porsche cayenne gts.
 • Numerická integrace v excelu.
 • Radik plan vk.
 • Kolagen je bílkovina která tvoří kůže.
 • František halas před usnutím rozbor.
 • Práškový borax na blechy.
 • Hledání podle oboru.
 • Tajemství 2000 online.
 • Stekany dort recept.
 • Buddhistická poutní místa.
 • Anulární granulom.
 • Co koupit bratrovi k 20 narozeninám.
 • Elastolith bauhaus.
 • Tomahawk steak.
 • Tyrannosaurus.
 • Digitální tisk na polyester.
 • Lněné semínko a hřebíček zkušenosti.
 • Audi s6.
 • Prodej jehličnatých stromků.
 • Napětí autobaterie při zátěži.
 • Vlastnosti vody.
 • Lasak dental.
 • Mramorová bábovka s čokoládou.
 • Přívěšek křížek stříbro.